Přípravka pro budoucí prvňáčky

Přípravka je vhodná pro všechny budoucí prvňáčky. Jejím cílem je seznámit děti se školním prostředím, postupné zvykání si na sezení v lavici, udržení pozornosti, správný úchop psacího náčiní, správná mluva, rozvoj znalostí o přírodě, početní představivost, obratnost i výtvarná a hudební činnost. To vše formou hry.

Schůzky se budou konat každé první úterý v měsíci od 16 do 17 hodin v 1. třídě ZŠ Nové Město. V letošním školním roce začneme opět v únoru. V případě změny termínu budete včas informováni.

Poslední jmenovaný termín bude i dnem schůzky s rodiči budoucích prvňáčků, kde se dozvědí informace potřebné do nového školního roku 2024/2025.Děti si s sebou přinesou: obyčejnou tužku, pastelky, nůžky, lepidlo v tyčince, přezůvky.

Poslední aktuality: