Školní výdejna

Děti dostávají zdravé a chutné jídlo

Obědy odebíráme z Mateřské školy U Zámku, Poděbradova ulice 636 / IV, Chlumec nad Cidlinou.
Školník a pracovník ve školní výdejně: Martin Kopřiva

Jak přihlásit / odhlásit dítěti obědy?

Podmínkou stravování žáka ve školní výdejně je odevzdaná závazná přihláška ke stravování. Zákonný zástupce žáka vyplní přihlášku a vyznačí, ve kterých dnech se žák bude stravovat. Obědy se odhlašují předchozí den dopředu do 8 hodin na tel.: 495 486 043, 602 265 256. Odhláška pak může být dále telefonicky prodlužována. Za neodebranou nebo včas neodhlášenou stravu se náhrada neposkytuje.

Jak obědy zaplatit?

Stravování ve školní výdejně lze platit pouze v hotovosti. Platba se provádí vždy zpětně za uplynulý měsíc a hradí se pouze odebrané, případně nedohlášené, obědy. Přihlášku ke stravování dostanou žáci vždy na začátku školního roku.

h

Zde je k nahlédnutí aktuální jídelní lístek

Jídelní lístek je sestaven dle platných norem školního stravování.

Řád školní výdejny

Přihláška ke stravování